Arabada cinsel ilişkiye giren çift karbonmonoksit zehirlenmesinden öldü!

11 Kasım 2016 - Cuma, Saat: 20:43 Dünya | 56 kere okundu Rusya'da arabanın içinde cinsel ilişkiye giren genç çift karbonmonoksit zehirlenmesinden öldü.

’ya bağlı özerk ’ın başkenti Ufa’da yaşanan olayda, Artem S. adlı gencin evinde vakit geçiren genç çift, yürümek için dışarıya çıkıyoruz gerekçesiyle evden ayrıldı. Artem’in ailesi oğullarından haber alamayınca aramaya başladı. Ailesi, Artem’i henüz birkaç aydır tanıdığı sevgilisi Anna S.’nin kollarında, arabanın içinde çırılçıplak bir şekilde buldu.

GENÇ ÇİFT, ARABANIN İÇİNDE ÜŞÜMEMEK İÇİN ISTICIYI AÇMIŞLAR
Genç çift cinsel ilişkiye girmek için garajda bulunan arabayı tercih etti. Polis, gençlerin üşümemek için kontak anahtarını çevirerek gece vakti iyice soğuyan havada arabanın ısıtıcısını çalıştırdığına, bunun da genç çiftin karbonmonoksitten zehirlenerek ölmesine sebep olduğuna inanıyor.

TAMİR DÜKKANI AÇMAYI PLANLIYORDU
İsmini vermek istemeyen bir arkadaşı yaptığı açıklamada, çiftin ilişkilerinin henüz başlarında olduğu için Artem’in, kız arkadaşı Anna’yı arkadaş grubuyla tanıştırmadığını söyledi. Artem’in üniversiteden mezun olmak üzere olduğu ve kendi oto tamir dükkanını açmayı planladığı belirtildi.

YORUMCULARIN KİMİ DALGA GEÇERKEN KİMİ DE ELEŞTİRDİ
Haber sosyal medyada ve forumlarda yayılınca kullanıcılardan ilginç yorumlar geldi. ‘ isimli yorumcu: “Böyle şeyler sıklıkla oluyor. Bir çöp kutusunun arkasında cinsel ilişkiye girmek bir garajda ilişkiye girmekten daha güvenli.” ifadesini yazarken, isimli kullanıcı: “Güzel bir ölüm, ikisi de iyi bir durumda ölüm uykusuna daldılar.” yorumunda bulundu.


Haberin Etiketleri: , , , , , , ,
Google'dan gelen aramalar:

Sponsor Linkler

YorumSosyal Yorum