InvestAZ ile Kurumsal İş Ortaklığı

26 Nisan 2016 - Salı, Saat: 11:15 Ekonomi | 99 kere okundu

InvestAZ SPK tarafından “Sermaye Piyasası Kurulu Geniş Yetkili Kurum” lisanslandırılmış ve güncel akreditasyonu bulunan bir kurumdur. Kurumsal iş ortaklığının yasal zemini oldukça önemlidir ve yasaların verdiği en geniş yetkide InvestAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş. kurumsal iş ortaklarına fırsatlar sunmaktadır. InvestAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorunsuz likiditesi sayesinde kurumsal iş ortaklarına likidite sağlayıcı olarak fırsat niteliğinde iş ortaklıkları sunmaktadır.

InvestAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile tanıtım ortaklığı olan kurumsal iş ortaklarına, InvestAZ markası bütün yatırım, alım – satım enstrümanlarını açmaktadır. InvestAZ ile tanıtım ortaklığı yapan iş ortaklarına benzersiz, çok düşük spread oranları uygulanmakta, internet sitesi kurulmaktadır. CRM sistemi kurularak ortak bir çatı altında, bir sistem altında InvestAZ kurumsal iş ortaklarıyla buluşmaktadır. InvestAZ markasının iş ortakları Takasbank entegrasyonu sağlanarak, en hızlı şekilde, en düşük spread oranlarını görebilmekte ve işlem açabilmektedir.

InvestAZ Danışmanlık Hizmetleri
InvestAZ kurumsal düzeyde danışmanlık hizmetlerini birçok alanda başarıyla vermektedir. Kurumsal finansman ve risk yönetimi alanlarında hizmet veren InvestAZ bu konularda tecrübeli ve elit bir kadroya sahiptir. InvestAZ danışmanlık hizmetini sadece kurumsal düzeyde vermektedir. InvestAZ danışmanlık hizmetlerinde kurumsal müşterilerle dirsek temasında çalışan analistler ve müşteri hizmetleri bulunmaktadır. InvestAZ danışmanlık hizmeti kurumların çıkarlarını korumak, doğru yatırımı, doğru finansmanı ve doğru riski almayı sağlamaktadır.


Haberin Etiketleri: , , , , ,
Google'dan gelen aramalar:

Sponsor Linkler

Yorum

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sosyal Yorum