Angelina Jolie korkuttu

13 Aralık 2013 - Cuma, Saat: 10:44 -Editörün Seçtikleri Dünya Magazin | 1.978 kere okundu Ünlü oyuncu Angelina Jolie'i öldü zannettiler.

Geçirdiği çifte mastektomi operasyonundan sonra hızla zayıflayan geçtiğimiz gün yönetmenliğini yaptığı Unbroken filminin setinde bayıldı.

ÖLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNDÜLER
National Enquirer’a konuşan bir kaynak “Angelina bayıldığında set ekibi başta ne olduğunu anlayamadı. Yanına gittiklerinde ise Jolie’nin ölmüş olabileceğini düşündüler. İnanılmaz derecede solgun görünüyordu ve güçlükle nefes alıyordu” dedi.

HASTANEYE GİTMEK İSTEMEDİ
Hastaneye gitmeyi reddeden Jolie, çalışmaya devam etti. Geçtiğimiz günlerde internetteki radaronline.com sitesine konuşan ünlülerin beslenme ve zayıflama koçu Alicia Hunter, Angelina Jolie’nin özellikle yüzünün bir deri bir kemik kaldığını söyleyerek endişesini dile getirmişti.

“ELLERİ SADECE KEMİKTEN İBARETMİŞ GİBİ”
Hunter, “Elleri de sadece kemikten ibaretmiş gibi görünüyor. Eskiden biçimli olan bacakları şimdi iğne kadar ince görünüyor. Her ne kadar genellikle pantolon ya da diz altı etekler giyse de omuz kemikleri neredeyse gözle görülebilecek halde” dedi


Haberin Etiketleri: , ,
Google'dan gelen aramalar:

Sponsor Linkler

YorumSosyal Yorum