Reaksiyon’dan ayrılan kendini yurt dışına atıyor!

28 Kasım 2014 - Cuma, Saat: 14:19 Medya | 855 kere okundu "Reaksiyon" dizisinde kendi isteğiyle senaryoda öldürülen Nehir Erdoğan, Eylül başında evlendiği görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil'le Paris'e yerleşti.

, iki yıl önce Fransız kültürünü yakından tanımaya karar verip Sorbonne Üniversitesi’nde Fransızca kursu almaya, sadece iş için İstanbul’a gelmeye başlamıştı.

REYTİNGLER ÜZDÜ
Geçen yıl Silsile filminin çekimlerinde görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil’e aşık olan Erdoğan, Eylül başında nikah masasına oturdu ve bu arada dizisine başladı. Ancak reytingleri hedeflenen seviyeye ulaşamayan dizide oynadığına pişman olan Erdoğan, önceki hafta kendi isteğiyle projeden çıktı. Ünlü oyuncunun çok sevemediği karakterine senaryoda ölüm sahnesi yazıldı.

PARİS’E TAŞINDI
Erdoğan çekimler biter bitmez eşiyle ’e yerleşti. Fransızcasını ilerleten Erdoğan, çok heyecanlanacağı bir iş çıkmadıkça şimdilik İstanbul’a yerleşmeyi düşünmüyor.

ÇELİKKOL DA ÜLKEYİ TERK ETTİ
Bir süredir Reaksiyon’dan ayrılacağı söylenen da diziye veda etmişti. Çelikkol, dinlenmek için arkadaşı ile birlikte dün Sabah Los Angeles’a gitmişti. Yakışıklı oyuncu ve ’ın, evlilik konusunda anlaşamadığı için ayrıldığı söylenmişti.


Haberin Etiketleri: , , , , , , , , , ,
Google'dan gelen aramalar:

Sponsor Linkler

YorumSosyal Yorum