Mülteci bakire kadınları 5 bin TL’den satıyorlar!

1 Aralık 2014 - Pazartesi, Saat: 19:44 Gündem | 1.319 kere okundu Suriye ve Irak'tan gelen mültecilerin arasında bulunan bakireler 5 bin TL'ye alınıp satılıyor...

Konferansa katılmak üzere ’da bulunan 21. yy Başkanı ve 21.yy Dergisi Editörü Duisburg’ta açıklamalarda bulundu.

Cumartesi günü Köln Üniversitesi’nde verdiği konferansın ardından dün akşam Duisburg’ta bulunan Duisburg Merkez ’nda verdiği konferansta, Hükumeti ve açılım süreci ile ilgili konuştu. Duisburg Merkez Başkanı Eren Yakışır’ın ardından konuşan Prof. Dr. Ümit Özdağ, Ortadoğu’daki sıcak gelişmeleri, Türkiye ile , Irak ilişkilerini ve Ak Parti Hükümeti’nin icraatlarını anlatan bir sunum yaptı ve ardından kendisini izlemek için salonu dolduran vatandaşlardan gelen soruları yanıtladı.

BAKİRELER 5 BİN TL’YE SATILIYOR
Özdağ, kendisine yöneltilen Suriye ve Irak’tan gelen mülteciler ile ilgili sorulara Ümit Özdağ, “Uluslararası standartlar sınıra 70 kilometre mesafede misafir edilmesini öngörüyor. Ama Türkiye’de her yere dağıldılar. Ayrıca kim olduğuna bakılmadan Türkiye vatandaşlık kimliği veriliyor. Mülteci alırken doğru dürüst bir planlama yapılmadığı için, Ağustos ayında kadınları bir aylık bebeği ile dilendiriyorsunuz. En kötüsü de bakireler, 5 bin lira’ya alınıp satılıyor. Köy düzeyine inen bu planlamayla bu duruma gelindi“ ifadelerinde bulundu.

Bir izleyicinin sorusunu “PKK’nin bitmesi için İmralı’da Öcalan ile pazarlık yapmak yerine Türkiye’nin, Cemil Bayık ve Murat Karayılan’ı da İmralı’ya getirebileceğini göstermesi gerekiyor. AKP’yi yönetenler, PKK ile kısmi özerlik konusunda anlaştılar, hatta bunun haritası bile hazırlanıyor. Ama bunu AKP, kendi grubuna bile açmaya cesaret edemiyor odalarda tartışıyorlar. Bundan dolayı gelecek seçimler için belirleyeceği milletvekili adaylar üzerinde gece gündüz çalışıyor“ şeklinde cevaplayan Özdağ, toplantı sonrası habercilerin sorularını yanıtlarken de, “AKP hükumeti açılım süreciyle ilgili planlarını seçim öncesi ortaya koymayacağını düşünüyorum, bunu yaparsa çok büyük oy kaybına uğrar. Hükümet süreci daha çok oyalamayla geçirmek isteyecektir. PKK da, tam aksine taleplerinin seçim öncesi karşılanmasından yana, seçim sonrası yeni Anayasa da kayıt altına alınmasını isteyecek“ diye konuştu.


Haberin Etiketleri: , , , , , , , , ,
Google'dan gelen aramalar:

Sponsor Linkler

YorumSosyal Yorum